Ostatnio przeglądane

Czarująca, elastyczna bluzeczka, liski

Nowy

Dlaczego Czarująca? Ponieważ sprawia, że każde dziecko wygląda uroczo i słodko:)

Ubranko uszyte jest z elastycznej tkaniny, zakłada się je w mgnieniu oka i nie krępuje ruchów dziecka.

Modne kieszonki posłużą na drobiazgi dziecka.

Wersja całoroczna

Więcej szczegółów

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy element odblasku na codziennych, ubrankach dzieci, wierzymy, że dzięki temu nasze dzieci będą bezpieczniejsze na drodze

 

- lubimy i żyjemy zgodnie z zasadą "long lifecycle products". Co to oznacza? Sieciówki i koncerny (od ubrań po żarówki), produkują wg "Oby się jak najszybciej klientowi zepsuło, to przyjdzie i kupi nowe". Ekoubranka wychodzą naprzeciw i przeciwstawiają się globalizacji oraz bezpodstawnej konsumpcji dążąc do tego, by ubranka służyły Państwu jak najdłużej, dlatego

 

- dbamy o jakość. Nie są to puste słowa. Ubrania z dłuższym terminem ważności, nie mogą być zrobione z byle czego. Dlatego, na sobie i swoich dzieciach testujemy. Sporo materiałów nie zdaje egzaminu. I szukamy dalej, naciągamy, pierzemy w wysokich temperaturach. Gdy nam się w końcu udało znaleźć najlepszą dzianinę (kraj pochodzenia: Polska), najlepsze ściągacze (Polska), bezniklowe zatrzaski (Niemcy) i najlepszą bawełnę na łatki (USA. Dlaczego USA? Ponieważ w Stanach korzystają z suszarek bębnowych, jak wiemy urządzenia te powodują niszczenie włókien materiału. Amerykanie starają się by ich tkaniny przetrwały wielokrotne suszenie w bardzo wysokiej temperaturze, dlatego mają lepszą jakość materiałów bawełnianych (bo dzianiny najlepsze mamy - my - Polacy:)) Każdy z produktów z jakimi pracujemy ma przynajmniej jeden z poniższych certyfikatów:

Mamy świadomość, że żadne certyfikaty nie pomogą jeśli... dziecko nie będzie chciało ubierać danej rzeczy, bo np. jest noworodkiem, który styka się z całą gamą bodźców, a materiał go drapie, niemowlakiem z problemami skórnymi czy rozbrykanym dwulatkiem z masą pomysłów. Ubranie nie może krępować ruchów ani przeszkadzać w odkrywaniu świata.

Polecam rodzicom wybieranie jasnych ubrań, ponieważ każdy kolor to dodatkowe pigmenty, dobrze więc jest je ograniczać. Dlatego, charakterystyczne dla ekoubranek jest "kolorowanie" szarej dresówki. Dodajemy szarym ubraniom zadziorności, dzieci uwielbiają spodnie np. z motywem ich ulubionych samochodów czy słodkimi sówkami, wybór łatek jest bardzo duży (pełna oferta dostępnych materiałów: http://ekoubranka.pl/pl/105-materialy).

Czym jest eko w naszym pojęciu? To ekonomia, która objawia się w dopracowanych i autorskich wykrojach. Najmłodsi czują się swobodnie w ubrankach a rodzice nie muszą się martwić, że dziecko podskoczy o dwa rozmiary i ubranko nie będzie już pasować.

Wszystkie ekoubranka szyjemy w Polsce (Rudzica, okolice Bielska - Białej, woj. śląskie). Przestrzegamy Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (z ang. CSR). Co to? To koncepcja/sposób zarządzania przedsiębiorstwem/organizacją w sposób uwzględniający potrzeby interesariuszy, czyli wszystkich grup społecznych, na które mamy wpływ pośrednio lub bezpośrednio. Obszary, o których piszę to np.: prawa człowieka, prawa pracownicze, społeczność lokalna czy środowisko, rozwój państwa, bezpieczeństwo.

Kontakt: Natalia (nr tel. 690 833 073, e-mail: ekoubranka@gmail.com)

9 other products in the same category: